Poprzednie
Następne
Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, lodówkę, piekarnik, kącik śniadaniowy z pięknym widokiem na góry oraz stylowy piec kaflowy. W szafkach znajdą Państwo niezbędne akcesoria m.in. sztućce, talerze, garnki, patelnie, kubki, szklanki, kieliszki i salaterki.
Kuchnia
W części rekreacyjnej znajdą Państwo salę kominkową z kącikiem zabaw dla dzieci, w którym przygotowaliśmy pluszaki, puzzle, kolorowanki, kredki, gry planszowe i inne zabawki. Mogą Państwo korzystać z telewizora, małej biblioteki oraz kominka.
Sala
kominkowa
Przy obiekcie znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking wyłożony kostką.
Parking
Przed domem można korzystać z grilla, huśtawki, drewnianych mebli ogrodowych oraz zabawek. Ponadto latem staramy się, by Państwa pobyt umilały liczne kwiaty wokół domu.
Podwórko
W obiekcie znajduje się sala treningowa, z której mogą Państwo korzystać w ramach treningów personalnych. Zajęcia z trenerem personalnym i konsultacje dietetyczne nie są wliczone w cenę noclegu.
Projekt
Trening
W trosce o komfort wypoczynku najmłodszych gości przygotowaliśmy łóżeczko z pościelą i przewijakiem, krzesełko do karmienia i wanienkę. Z uwagi na ograniczoną ilość akcesoriów, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji.
Dziecięce
akcesoria
W osobnym pomieszczeniu mogą Państwo pozostawić narty, sanki, rowery i wózki dziecięce.
Przechowalnia
sprzętu
sportowego